Üye ol
Şifremi unuttum | Onay kodum gelmedi
Yardım

Tempo Ticari Muhasebe 4.0.9 muhasebe yazılımı
FuSHeR
Üye
FuSHeR

Puan: 403

FuSHeR şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 11 Ekim 2010 06:08:44

Platform:Windows (Tümü)
Yapımcı:Tempo Yazılım
Dosya Boyutu:10,30 MB
Lisans:Deneme Sürümü
Limit:Deneme Amaçlı

İksir Ticari Entegre Programı; Stok - Cari Hesap - Fatura - Hızlı Satış - Taksit - Kasa - Depo - Döviz modüllerinden oluşan küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik bir programdır.

Program yıllar bazında çalışır ve önceki yıllara geçişler yapılarak o yıla ait kayıtlara ulaşılabilir.

Stok Modülünde stokların barkod ve fotoğraf desteği mevcuttur.Stoklar ister döviz ister YTL olarak fiyatlandırılabilir. Stoklar kendi aralarında gruplandırılabilir ve ister stok bazında, ister grup bazında detaylı raporlar alınabilir. Her bir stokun hareketlerine ve detaylarına tek tuş ile ulaşılabilir. Cari Hesaptan bağımsız Stok Hareketleri yapılabilir.

Cari Modülünde, cari hesaplar kendi aralarında gruplandırılabilir ve ister cari hesap bazında, ister grup bazında detaylı raporlar alınabilir. Cari hesap hareketlerine ve detaylarına tek tuşla ulaşılabilir. Tarih aralıklı ve detaylı cari ekstreler alınabilir. Her bir cari hesap için sınırsız döviz ve YTL hesabı açılabilir.

Fatura modulünde ALIŞ ve SATIŞ faturaları düzenlenebilir. Faturalar ister Döviz ister YTL olarak fiyatlandırılabilir. Faturalarda kalem iskontosu, fatura altı iskontosu yapılabilir. Kapalı ve Açık SATIŞ faturası düzenlenebilir. Fatura Dizaynı yapılabilir.

Hızlı Satış Modülü, PARAKENDE satış yapan market vb. işletmeler için geliştirilmiştir. Bu modülde barkod okuyucu yardımıyla müşteriyi bekletmeden seri bir şekilde satış yapılabilmektedir.

Döviz modülününde, kullanıcılar sınırsız sayıda Para birimi (Dolar, Euro vs.) tanımlayabilir ve tüm modüllerde istenilen para birimini kullanılabilir. Her bir cari kart için tanımlı tüm para birimlerinde işlem yapılabilir.

Taksit modülünde, ister otomatik ister manuel taksitlendirme yapılabilir. Satış faturaları taksite bölünebilir. Raporlama kısmında geciken ve gelecek taksit raporları alınabilir, yazıcıdan müşteriye ödeme planı yazdırılabilir.

Kasa modülünde sınırsız sayıda kasa açılabilir. Günlük ya da tarih aralıklı kasa raporları alınabilir. Kasa gelir-giderleri ister döviz ister YTL biriminde yapılabilir.

Depo modülünde sınırsız sayıda depo açılabilir, istenilen her depoya ALIŞ ve SATIŞ Faturası ile giriş veya çıkış yapılabilir, depolar arası stok transferi yapılabilir. İade ürünler, arızalı ürünler ve ürün değişimleri gibi işlemler depo modülü sayesinde rahatça yapılabilir.

Programın kullanımı için sınısız sayıda kullanıcı ve şifre tanımlanıp her kullanıcıya ayrı ayrı haklar verilebilir.

Güçlü Raporlaması sayesinde ayrıntılı raporlar alınabilir. Raporlar MS EXCEL 'e aktarılabilir.

Kullanımı ve anlaşılması basit, karmaşıklıktan uzak bir programdır.

DownloadBağlantı dışarı gidiyor

1.3.0
Kullanım Şartları - İletişim - Öner
29 Temmuz 2014 Salı 13:33:49