Üye ol
Şifremi unuttum | Onay kodum gelmedi
Yardım

MSN Messenger Mobil
x12x
Üye
x12x

Puan: 200

x12x şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 06 Ekim 2010 13:35:51

Açıklama

sesli ve görüntülü iletişim kurmayı sağlayan ve büyük 1 kullanıcı kitlesine sahip olan "msn messenger" programının mobil cihazlarda kullanılan versiyonu.

üreticinin açıklaması :
windows mobile tabanlı pocket pc ve smartphone kullanıcıları msn messenger kullanabilir.

artık windows mobile aygıtınızdan msn messenger'da oturum açıp diğerleriyle sohbet edebilirsiniz. masaüstü bilgisayarınızda msn messenger kullanmaya alışkınsanız, mobil Versiyonünü de biliyorsunuz demektir. bilmiyorsanız, öğrenmek çok basit.

toplantıya geç mi kaldınız? derhal 1 ileti göndermeniz mi gerekiyor? gelişi hoş 1 tür ınternet bağlantısı kullanarak, çevrimiçi arkadaş listenizdeki birine hızla metin iletileri gönderebilir, hemde birden fazla kişiyle aynı anda etkileşimde bulunabilirsiniz.

çevrimiçi arkadaş listeniz, arkadaşlarınızı izlemenize yardımcı olur. sohbet penceresi ileti yazmanızı ve yazılanları okumanızı temin eder. bildirimler, başkalarının sizinle iletişim kurmaya çalıştığı konusunda sizi uyarır. sık kullanılan iletileri tek 1 dokunuşla göndermek için 'my text' yeteneğinden faydalanın. masaüstü bilgisayarda olduğu gibi, arkadaşınızın size yanıt yazmakta olduğunu görebilirsiniz. karşınızdakiler yanıt yazarken mobil aygıtınız size bunu bildirir; bu şekilde iletişim akışının daha tertipli ve rahat olması sağlanır.

nasıl başlayabilirim?
msn messenger, windows mobile tabanlı pocket pc ve smartphone aygıtları için standart 1 uygulamadır.

aygıtınızda msn messenger'ı başlatmak için, tek yapmanız gereken programlar menüsünden msn messenger'ı başlatmaktır (önce ınternet bağlantısının kurulmuş olması gerekir).

artık birkaç arkadaşınızı eklemeye ve windows mobile için msn messenger'ın sunduğu bütün farklı yetenekleri denemeye hazırsınız.

MSN Messenger Mobil İndirBağlantı dışarı gidiyor

- Versiyon : (Pocket PC 2003)

- Kapladığı Alan : 4.96 Megabayt

- Lisan : İngilizce

- Lisans : Bedava (Freeware Bedava)

- Üretici : Microsoft

- İşletim Platformu : (Mobil) Pocket PC


NeRoN
Üye
NeRoN

Puan: 150

NeRoN şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 05 Aralık 2010 01:16:33 | # 1

sonunda msn cebimize kadar ilerledi.
Sayfalar:
[1]
1.3.0
Kullanım Şartları - İletişim - Öner
29 Temmuz 2014 Salı 13:34:28