Üye ol
Şifremi unuttum | Onay kodum gelmedi
Yardım

İndirme Sitelerinden JDownloader ile İndirin
sendetiklat
Sahip
sendetiklat


sendetiklat şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 26 Kasım 2009 00:10:13

JDownloader isimli bu ücretsiz ve açık kaynak kodlu yazılım popüler dosya indirme sitelerinden dosya indirme işlemlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor.Örneğin rapidshare den bir şeyler indirmek istiyorsunuz ve indireceğiniz dosyalar parçalar halinde upload edilmiş. Her parçayı tek tek indirmek zorundasınız. Eğer premium hesabınız yoksa her dosya indirdikten sonra bir miktar bekleyecek sonra diğer dosyayı indirebileceksiniz. Ayrıca rapidshare'ın uyguladığı çeşitli kısıtlamalar sayesinde saatlerce bilgisayar başında bu dosyaları indirmekle uğraşacaksınız.
Aslında JDownloader sizin için bu pis işleri yapabilir. Siz sadece indirme linklerini verin geri kalan pis işleri JDownloader halletsin.Ayrıca programın paralel indirme, otomatik dosya çıkartma, captcha algılama gibi birçok özellği de var. Rapid, megaupload, hotfile, 4shared gibi birçok popüler siteden otomatik indirme yapabiliyor ve birçok link şifreleme sitesini de destekliyor. CCF, RSDF ve DLC özelliklerine de sahip.

http://jdownloader.org/Bağlantı dışarı gidiyor

>> İNDİR <<Bağlantı dışarı gidiyor

JDownloader Java ile yazılmış platform bağımsız bir uygulamadır. Windows, Linux, MacOS X sistemlerde çalışabilir. Yukarıda verdiğim indirme linki Windows için olanı(Hemen indirme linkine atlayan deneyimsizler için;))
Siz sisteminize uygun olanı seçmek ve en son sürümü indirmek için buraya tıklatınBağlantı dışarı gidiyor. Ayrıca portable sürümde mevcut.
Anahtar kelimeler:

1.3.0
Kullanım Şartları - İletişim - Öner
29 Temmuz 2014 Salı 13:22:08