Üye ol
Şifremi unuttum | Onay kodum gelmedi
Yardım

Panda Cloud Antivirus 1.1.2
x12x
Üye
x12x

Puan: 200

x12x şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 05 Ekim 2010 23:43:38

* Lisans: Freeware Ücretsiz
* İşletim Sistemi: Windows Vista, XP

* Koşullar: Belirli şartlar aranmaz
* Yayınevi: Panda Security
* Anasayfa: http://www.pandasecurity.comBağlantı dışarı gidiyor

PC performansını daha az etkisi olan "First ücretsiz bulut tabanlı antivirüs."
BrothersoftEditor: Panda Cloud Antivirus - Free Edition ilk serbest bulut tabanlı antivirüs olduğunu. Bu hızlı ve hafif çözümü gerçek zamanlı olarak PandaLabs 'Collective Intelligence sunucularına, son malware varyantları bilgisayarınızı korumak bağlanır. Collective Intelligence bilgi tabanı sayesinde, bu antivirüs diğer geleneksel çözümlere göre malware algılar.

Bu, güvenli hafif ve kolay kullanımıdır. siz sörf Web, ya da oyun ve iş online o sizi korur ve hatta orada olduğunu fark olmayacaktır. sayesinde onun bulut tabanlı tarama bile en son virüslere karşı en hızlı koruma olacak.

Sadece yükleyin ve Panda Cloud Antivirus unutmak ve güncelleştirmeler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak, tüm çalışma bulut içinde yapılır. Bu ve non-müdahaleci müdahale teknikleri uygular hatta en son bilinmeyen virüsleri tespit edebilir.

Bu yeni sürüm davranış şüpheli işlemleri başlatma virüsleri önlemek için bloke içerir. Ayrıca USB sizi korumak için otomatik olarak çalışan sürücüler PC Aşı özellik sunuyor zaman bilgisayarınıza bağlayın. Bu, kimliğinizi ve parolalarınızı korur ve internet faaliyetlerinin tüm izlerini silinmesini sağlar. Aynı şekilde, siz internette sörf anonim, böylece herkes görebilir olmaktan kişisel bilgileri, kimlik ve hareketlerin önlenmesi sağlar.

Bu ücretsiz antivirüs ile, Panda Security sürecine yeni bir güvenlik modeli ultra hafif mimarisine dayanan hediyeler ve daha etkin ve verimli malware blok yerel olarak yüklenmiş imza dosyalarını dayanan geleneksel ürünlerden daha. PC'ler için geleneksel antivirüs ürünlerin yerel olarak yüklenmiş teknolojileri bir dizi, bellek ve diğer bilgisayar kaynaklarının önemli kullanım sonuçlanan ve sonuç olumsuz sistem performansını etkileyen kullanın.
Kısaca, bu antivirüs sizin için çalışıyor. Sadece ... Evrim. Şimdi Panda Cloud Antivirus 1.1.2 download edebilirsiniz.

Not : Yabancı Site'den alındığı için tercüme edilmiştir.Bundan dolayı küçük sorun ve aksaklıkların çıkabileceğini unutmayınız.

DownloadBağlantı dışarı gidiyor


NeRoN
Üye
NeRoN

Puan: 150

NeRoN şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 05 Aralık 2010 01:20:31 | # 1

Pandaya arşivimde pek yer vermiyorum ben daha cok Kaspersky
Sayfalar:
[1]
1.3.0
Kullanım Şartları - İletişim - Öner
29 Temmuz 2014 Salı 13:33:22