Üye ol
Şifremi unuttum | Onay kodum gelmedi
Yardım

Smackdown heyecanı oyuncuları kasıp kavurdu
webmaster28
Üye
webmaster28

Puan: 1100

webmaster28 şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 15 Kasım 2010 22:47:29

WWE Smackdown Show yıldızları, Saturn’da oyun severlerle biraraya geldi. Smackdown’un en popüler isimlerinden Dolph Ziggler ve Kelly Kelly, 14 Kasım Pazar günü, Saturn’da düzenlenen imza gününde hayranları ile buluştu. 10-14 Kasım tarihleri arasında Saturn’a gelip Smackdown oyunu alan ilk 300 kişi, Dolph Ziggler ve Kelly Kelly’den imza alma şansını yakaladı. Ayrıca Saturn tarafından Forum İstanbul’da kurulan Play Station 3 standında düzenlenen turnuvaya katılanlar birbirinden güzel hediyelerin sahibi olup imza gününe katılma hakkı kazandılar.
Son yılların en eğlenceli showlarından biri haline gelen Smackdown Show’unun yıldızları, Saturn’da oyun severlerle bir araya geldi. Sadece 300 şanslı oyun severin imza alma şansı bulduğu etkinlikte, Dolph Ziggler ve Kelly Kelly görmeye gelenler uzun kuyruklar oluşturdu.

14 Kasım 2010 Pazar günü, saat 14.30’da Smackdown’un en önemli karakterlerinden Dolph Ziggler ve Kelly Kelly, Saturn’un ev sahipliğinde, Türkiye’nin bilgisayar ve konsol oyunları lideri Aral organizasyonuyla, Saturn’un Forum İstanbul’da bulunan mağazasında hayranları ile buluşarak, WWE Smackdown vs. Raw oyunlarını imzaladı.
Saturn’dan "Smackdown" oyunu alanlar, kahramanlardan imza alma şansını yakalarken, imza gününe çok sayıda oyunun takipçisi de katıldı. İmza günü boyunca Dolph Ziggler ve Kelly Kelly, Saturn müşterilerinin, satın aldıkları lisanslı oyunları imzaladılar.

Smackdown Turnuvasına Katılanlar Kazandı

11-14 Aralık tarihleri arasında, Saturn tarafından kurulan aktivite alanında düzenlenen Play Station 3 turnuvasına katılan oyun meraklıları, Smackdown’un en yeni oyununu oynama şansı yakalarken, birbirinden güzel hediyelerin de sahibi oldular. Turnuvada birinci olanlara, Saturn’da gerçekleşen imza gününe katılım davetiyesi, Smackdown Xbox oyun DVD’si, Smackdown Dergisi ve Smackdown logolu tshirt ve afişler hediye edildi.
İstanbul’un en teknolojik mağazası Saturn, teknolojinin her yüzü ile müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. “Yaşasın Cimrilik” sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 14 ülkede 256 mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamın bir parçası haline getiriyor.


Kaynak : http://www.merlininkazani.com/Smackdown_heyecani_oyunculari_kasip_kavurdu-haber-37750p1.htmlBağlantı dışarı gidiyor


NeRoN
Üye
NeRoN

Puan: 150

NeRoN şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 05 Aralık 2010 00:53:47 | # 1

way bea fırsat buldukca izlerim simdi oyunuda var.
Sayfalar:
[1]
1.3.0
Kullanım Şartları - İletişim - Öner
29 Temmuz 2014 Salı 13:26:20