Üye ol
Şifremi unuttum | Onay kodum gelmedi
Yardım

Knight Online World 1.800 Pvp severlere online oyun keyfi!
FuSHeR
Üye
FuSHeR

Puan: 403

FuSHeR şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 10 Ekim 2010 04:53:08

Platform:Windows 2000/XP/Vista/7
Yapımcı:K2Network
Dosya Boyutu:468,56 MB
Lisans : ÜCretsiz
Limit:Yok/Ücretli Ek seçenekler mevcut


Dünyanın dört bir yanından 10 milyondan fazla kişinin yaşadığı küçük bir dünya olan Knight Online World içinde dudak uçuklatacak bir macera sizleri bekliyor. Bu dünyaya adım attığınızda El Morad ve Karus arasındaki efsanevi savaşta hangi tarafta yer alıcağınızı belirliyor ve ardından karakterinizin gelişimine başlıyorsunuz.

Knight Online oynarken karakterinizin sınıfı ileride katılacağınız büyük savaşlarda veya küçük kavgalarda nasıl dövüşeceğinizi belirliyor. Sihir gücünün size en uygun güç olduğunu düşünüyorsanız büyücü olabilir, dilerseniz soğukkanlı bir rahip, kemik kıran güçlü bir savaşçı veya gölgelere gizlenen sinsi bir haydut olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Knight Online oyunu üyelik sistemi ile çalışıyor. Oyunu indirip, üye oluyor ve ardından kurulumunu gerçekleştirdiğiniz oyun ile kendinizi amansız bir savaşın içinde buluyorsunuz. Knight Online karakter gelişimini hızlandıracak veya ileride büyük savaşlar yaparken size yardımcı olacak, avantaj sağlayacak seçenekler ve eşyalar satın alabileceğiniz ücretli hesap sistemine sahip.


kubilayoral
Üye
kubilayoral

Puan: 227

kubilayoral şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 23 Temmuz 2011 16:02:13 | # 1

Valla internet cafelerde yasaklanması isabetli oldu. Cinayet işlendi bu oyun yüzünden.
Sayfalar:
[1]
1.3.0
Kullanım Şartları - İletişim - Öner
29 Temmuz 2014 Salı 13:36:59