Üye ol
Şifremi unuttum | Onay kodum gelmedi
Yardım

Parallel Lines İncelemesi
diray67
Üye
diray67

Puan: 202

diray67 şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 18 Kasım 2010 13:57:00Oyunumuza başladık ve başlar başlamaz da ilk görevimizi yapalım. Peşimizdeki polisleri atlattıktan sonra haritadaki sarı noktaya gidelim ve arabadaki adamı oraya bıraktıktan sonra 100$alalım ve ilk görevimizi yapmış olduk. Sonra haritadaki sarı noktaya giderek görevimizi tamamlayalım. Demoyu izlerseniz orada Slink ile tanışıyoruz. Bu tanışmadan sonra 2.görevimizi alalım ve yapalım.

Şimdi görevimizi aldıktan sonra haritadaki sarı noktaya giderek oradaki külüstürü alalım ve garaja getirelim. Sonra arabayı garaja soktuktan sonra orada ilk önce arabayı tamir edelim sonra aranma seviyesini de sildirdikten sonra arabamıza biraz bakım yapalım ilk önce arabamıza bir motor takalım sonra oradan çıktıktan sonra gözüken sarılı olana tıklayarak oradaki üçünden birini seçin. Sonra arabamızı istediğiniz renkte boyatın ve garajdan çıkın. Sonra demo da Slink geliyor ve bize bir şeyler söylüyor. Bu söyledikleri bittikten sonra haritadaki sarı noktadan 60km/hız ile geçmemiz lazım. Sonra 2. noktadan 70km/hız ile son yerden ise 100km/hız ile geçmeliyiz ve görevimizi tamamlanmıştır. Şimdi Slink biraz konuşuyor ve telsizimiz çalıyor, haritada sarı bir nokta çıkıyor. Buraya giderek silah kullanmayı öğrenelim.

Gun Man

Elimize bir silah veriyor ve önümüzde 5-6tane kırmızı bidon koyuyor hadi bunları vuralım. Silahımızı çıkarttıktan sonra sağ tuş ile üstünde işaret olan bidona kilitlenip vurun, hepsine bu şekil yaptıktan sonra sıradaki göreve geçelim. Bu sefer silahı çıkarttıktan sonra arabanın önüne gelin. Arabaya bidona kilitlendiğiniz gibi kilitlenin ve etrafında ateş ederek 1 tur atın ve görev bitecektir sıradaki görevimiz ise arabayı patlatmak. Bu arabayı patlatmak için önce silahımızı çıkartalım ve orta tuşa basalım ve arabanın camlarını kıralım, lastiklerini patlatalım en son olarak da arabaya elinizden geldiği kadar ateş edin ve araba patlasın. Son olarak bir arabadayız ve önümüzde bir adam var. Bu adamı araba iken öldüreceğiz. Adam hareket ettiği zaman bizde hareket ederek “F” tuşuna basalım ve arabaya kilitlenelim. Arabaya kilitlendikten sonra arabaya ateş etmeye başlayalım ve arabayı patlattıktan sonra görev tamamlanmıştır.

Pay Ray

Görevimiz çok basit arkadaşlar sadece 1500$’ı toplamak bunun için haritada bir sürü kırmızı nokta var bunlara giderek görevleri yaparsak bize para verecektir. Ben 3 garajın oralardaki yarışları yaptım. Her neyse siz istediğiniz görevi yapın fakat yarış yaparsanız ileride araba kullanmak için yeteneğiniz daha çok artar ve çok iyi yarışlar ve görevler yaparsınız. 1500$’ı topladıktan sonra sarı noktaya giderek parayı Ray’a verelim. Görevimizi tamamlanmıştır.

Hot Wheels

Görev yerine ışınlandıktan sonra orada bulunan arabaya binerek peşimize polis takalım haritada sarı nokta çıkana kadar. Sarı nokta çıktığı zaman polislerden kurtulduktan sonra arabayı aldığımız yere bırakalım ve oradan uzaklaşalım. Demo da arabanın asıl sahibini polisler yakalıyor ve görev tamamlandı. Elimize yeni bir silah verildi 44H.

Bread Run

Slink’in paralarını toplayacağız şimdi. Bu paralı almak 4yer var bu yerlere giderek paralarını alalım. Bu görev bu kadar basit gözüküyor fakat 9dakika içinde buralara giderek paraları alacağız. Her yerde paraları aldığımız zaman peşimize adamlar takılacak bu adamları da atlatmanız lazım. Bütün paraları aldığınız zaman görevi aldığımız yere giderek paraları Slink’e verelim ve görevimiz tamamlandı.

Repoman

Haritada “Repoman” yazan yere ışınlandıktan sonra oradaki garajın içindeki arabaya binerek haritadaki 3 arabayı 12dakika içinde garaja geri getireceksiniz. Birini alıp garaja bırakacaksınız 2. ve 3. arabaları da aynı şekilde garaja getirip bıraktıktan sonra görevimiz tamamlanmıştır. Bu arabaları aldığınız zaman peşinize arabalar takılacaktır. Bu arabaları kafanıza fazla takmayın onlarla da fazla uğraşmayın çünkü süreniz ve taşıdığınız arabanın sağlığı var o yüzden elinizden geldiği kadar hızlı davranın.

Last Chance

Arkadaşlar görevimiz biraz haksızlık var ama olsun biz haksızların karşısında durmak için varız.J Şimdi bu sefer motorla gidiyoruz ve yarış başladığı zaman haritadaki sarı noktalardan geçeceğiz amacımız en önce yarışı bitirmek. Fakat yarışı yaparken bazen arkamızdan adamlar arabalarla bazen de önümüze barikat kuruyorlar. Bu barikatlar 3veya 4tane olması lazım fakat tam olarak hatırlamıyorum. Bu barikatların 2sinin önünde uçarak kurtulmak için yerler var. Buralardan uçarak adamlardan kurtulabiliriz. Yarış bittiği zaman bizim artık evimiz var. Ve yeni bir silah daha alıyoruz görevimiz bitmiştir haydi hayırlısı. Yeni silahın adı Service 9.

Turning The Screw

Bu görevimiz oldukça basit. Arabaya binerek elemanı korkutmalıyız. Sağ üst köşede “Fear Bar” var. Bu adamı 4kez korkutmamız lazım. Bu korkutma olayı çok kolay sadece düz yola geldiğiniz zaman aşırı hız yapın adam korkmaya başlıyor. En sonunda konuştuğu zaman adamı aldığımız yere bırakalım ve adam rahat rahat bir soluk alsın.
Telsizimiz çalışıyor ve yeni bir görevimiz daha oluyor.

Air Mail

Görevimiz biraz eğlenceli fakat ölme ihtimalimizde var. Şimdi Slink bize bir motor veriyor ve kendisi bir helikoptere biniyor bize paketler atıyor bizde bu paketleri atıyor bizde bunları toplayarak Slink’in gitti yere kadar gidiyoruz. Slink bir yere gelince son paketi bırakarak kaçıyor. Bizde o son paketi almalıyız. Fakat gireceğimiz yerin önünde polisler var. Tepede ise korkuluklar var bunların altında variller var bunlara ateş ederek patlatıyoruz. Korkuluklar aşağıya düşüyor. Bizde buradan motorla uçarak yukarı çıkıyoruz. Tabi süremizde var 2dakika. Bu süre içerisinde son paketi almalıyız. Korkuluklardan uçtuktan sonar tepedeyiz sağa dönelim kapıdan içeri girelim ve oradaki levhanın üstünden karşıya geçelim. Oradan da sağa dönerek kapıdan içeri girelim. Bu seferde merdivenler kırık fakat üstünde levhalar var bunların üstünden geçerek en üst kata ulaşıyoruz. Sonra motorla karşıya uçalım ve son paketi alalım ve doğru Slink’e götürelim görevimizi tamamlayalım.

Paddy Wagon

Göreve arabayla gitmeliyiz. Bir araba bularak görev yerine gidelim. Oradan çıkacak arabayı ele geçireceğiz. Fakat önünde ve arkasında polis arabaları var. Önce arkadaki polis arabasını yok ettikten sonra önündekini de yok edelim. Sonra ortalarındaki arabayı ateş ederek durdurmaya çalışın sakın arabayı yok etmeyin. Araba durduğu zaman inen adamları öldürdükten sonra arabaya binin ve görev tamamlanmıştır.

Jail Break

Önceki yaptığımız görevdeki arabayı alarak hapishaneye gidiyoruz. Sarı nokta duruyoruz ve içeri gidiyoruz. İçeride bir yerde yani sarı noktada duruyoruz. Sonra dozeri alarak haritadaki yere giderek duvarı kıralım. Sonra kapıdan içeri girelim ve Candy’i kurtaralım. Bu kurtarma işlemi sırasında içerisi polis kaynıyor kendilerinin elinde LI 15 bulunmaktadır. O yüzden biraz dikkatli olalım yoksa ölme ihtimalimiz var. Etrafta bol bol sağlık bulunmaktadır ama çatışma sırasında dikkatli olursanız Candy’i rahatlıkla sağlık harcamadan kurtarabilirsiniz. Sonra elinizden geldiği kadar hızlı bir şekilde karakoldan kaçın yoksa polisler Candy’i çok kötü vuruyorlar. O yüzden hızlı olalım. Görevimizi tamamladığımız zaman evimizde LI 15 isimli bir silah ve diğer silahlarımızın mermileri çıkmaktadır.

Rosalita Racer

Görevimize modifiyeli bir arabayla gideceğiz. Fakat şuan elimizde para yok ama haritadaki kırmızı noktalardaki yarışları ve görevleri yaparak para kazanalım. “Loan Shark - Steal to Order - Street Race” bu görevlerimiz kırmızı noktaların isimleridir. Loan Shark görevinde yapmamız gereken sadece haritadaki kırmızı noktadaki arabanın yanına gitmektir. Bize verdiği 6dk içinde o adamı görmemiz lazım. Gördüğümüz zaman süre iptal olacaktır. Süre iptal olduğu zaman arabaya ateş ederek içindeki adamı dışarı çıkartarak öldürmeliyiz. Adam öldüğü zaman düşen çantayı alıp görevi aldığımız yere götürmeliyiz. Götürdüğümüz zaman görevimiz tamamlandı. Steal to Order görevinde ise çekici arabası ile haritadaki arabayı alarak görevi aldığımız yere getirmeliyiz. Arabayı aldığımız zaman polisler bizi gördüğü zaman peşimize takılacaktır. O yüzden polislerden uzak yerlerden arabayı görevi aldığımız yere götürmeliyiz. Peşimizde polis var ise onları kaybettikten sonra arabayı görev yerine bıraktığımı zaman görev tamamlanmış olacaktır. Street Race görevinde adı üstünde sokak yarışı. Altınıza hızlı bir araba alarak yarışa katılın. Yarış başladığı zaman haritadaki sarı noktalardan geçerek son noktaya doğru giderek görevi tamamlamalısınız. Paramızı topladıktan sonra garajımıza giderek arabamıza özellikleri takalım, taktıktan sonra hemen yarış yerine giderek yarışa girelim. Görevimiz haritadaki yere gitmek ve orada ki arabayı alarak geri getirmek. Basit fakat peşimizde diğer yarışçılarda bulunacak. Eğer onlardan birisi arabayı alırsa görevimiz bitmiyor arabayı ondan alacağız. Rosalita yani alıp geri götüreceğimiz arabanın sağlığı vardır. O yüzden dikkatli davranın. Arabayı alıp geriye götürdüğümüz zaman görevimiz tamamlanmıştır.

Circuit Race

Görevimiz yarıştaki arkadaşımıza yarım etmek yani 1. yapmak. Bu yarışa girdiğimiz zaman bizim yarışta sadece diğer adamlara çarpıp yok etmek. Bu görevde silah kullanmak yok. Girdiğimiz zamanki arabamız yok olduğu zaman haritada göreceksiniz bize araba verecektir. Oraya giderek arabayı alarak, adam kaldıysa onları yok edelim. Buradaki yarış bittiği zaman başka bir yarış yerine ışınlanacağız. Orada ise aynı şekilde arkadaşımızı 1. yapacağız. Görevimiz tamamlandığı zaman bize Regina Racer ve Cerrona Racer adlı iki araba veriyor ve görevimiz tamamlanmıştır.

Gift Wrapped

Görevimize bir araba ile gitmeliyiz. Göreve başladığımız zaman arabanın yanına gitmeliyiz. Kapıdan girmeye çalışmayın adamlar sizi tarıyor. Siz en iyisi göreve başladığımız zaman karşımızdaki konteynırın, üstünden arabayla uçarak garajın en üst katına gitmek için son kata en yakın konteynırın tepesine çıkarak oradan tepeye atlayalım. Atladıktan sonra arabaya binerek kapıdan aşağıya gidelim. Oradan haritadaki yere 6dk içerisinde gitmeliyiz. Oraya gittikten sonra arabadan inelim. Sarı yerin içine girerek adamla konuşalım adamla konuştuktan sonra arabayı garajın içine sürelim ve arabanın çıkmasını bekleyelim araba çıktığı zaman yine 6dk içerisinde arabayı eski yerine götürmeliyiz. Götürürken çarpmamaya dikkat edelim çünkü arabada bomba olduğu için dikkatli sürelim. Arabayı yerine bıraktıktan sonra hemen oradan bir araba ile uçarak uzaklaşalım. Görevimiz tamamlanmıştır. Evimizde elimizdeki bazı silahların mermileri bulunmaktadır.

Kidnap

Altımıza hızlı bir araba alarak göreve başlayalım. Görevimiz oldukça hızlılık ve akıl gerektiren bir görevdir. Aklımızı haritadaki sarı noktaya en hızlı ve en çabuk nasıl gideriz diye düşünerek kullanmalıyız. Hız gerektiriyor çünkü adamlar aşırı hızlılar. Şimdi haritadaki sarı noktalara gitmeliyiz. Görevimize başladık. Haritaya bakın bir tane sabit bir nokta diğeri de hareket eden nokta. Biz elimizden geldiği kadar çabuk olarak sabit noktaya gitmeliyiz. Orada Candy’nin bize verdiği komutla “Now Kid” beraber “Q” ya basmalıyız. Bastığımız zaman olan patlamayı göreceğiz. Sonra giden arabaların arkasına yaklaşın ve Candy’nin komutuyla beraber “Q” ya basın. Konvoy ayrılacaktır. Konvoy ayrıldıktan sonra hemen tren yolunun orada arabadan inerek sarı noktanın içine girerek “Q” ya basın bomba yerleştirildi. Sonra önünüzdeki büyük sarı noktaya altınıza araba alarak girin. Candy’nin komutuyla bombayı patlatın. Sonra benzin istasyonuna giderek orada da aynı işlemi yapıp arabanın yönünü değiştirelim. Son olarak haritadaki yere giderek bekleyin araba gelince arabadan inen adamları öldürün ve arabaya binin. Arabaya bindikten sonra hemen haritadaki noktaya giderek görevimizi tamamlayalım. Görevimiz tamamlandı Grenade Launcher evimizde çıkmıştır.

Ramos

Şimdi tabana kuvvet şimdi hemen bir araba bularak sarı noktaya gidin. 5dk içinde oraya varmanız lazım. Vardığınız zaman otoparkın tepesindeki motora binerek binaların tepsinden ilerleyerek sarı noktaya varalım. Oraya vardığımız zaman oradaki kamyona binin. Kamyona bindiğiniz zaman arkanızdan gelen arabaları yok edin sonrada gelen helikopteri yok edin. Onları yok ettikten sonra hemen sarı noktaya girin ve görevimizi bitirin.

Açıklama;

Evet, şimdi demoda gördüğünüz üzere kurtardığımız ve yardım ettiğimiz arkadaşlarımız bizi arkamızdan vurdular. Bizi hapse tıkmayı başardılar. Şimdi YIL 2006… En iyi arkadaşımız Ray bizi arabasıyla alıyor. Şimdi ilk işimiz Mexican’ı öldürmek… İlk görevimiz o hadi şimdi 2006 ya merhaba diyelim. J

The MEXICAN (Boss)

Demoyu izledik ve şimdi Mexican’ı ölmeliyiz. Fakat hemen kaçarak metroya biniyor bizde altımıza bir araba alarak metroyu takip ediyoruz. Metroyu takip ettikten sonra demo giriyor kendisi bir yere gidiyor.

Bizde kendisini orada öldüreceğiz fakat ilk önce oradaki 2 adamı öldürelim sonra sağ döndüğümüz zaman 2adam daha çıkacak bunları da öldürdükten sonra arkadan sağlığı alalım. Sağlığı aldığımız zaman merdivenlerin sağ tarafından dümdüz gidelim oradaki kulübenin yanında bir adam var dikkatli olalım. Onu öldürdükten sonra dümdüz gidin duvara geldiğiniz zaman sağa baktığınız zaman sağlık var ileride size lazım olabilir. Şimdi yine kulübenin karşına doğru gidelim sağ baktığımız zaman 3 adam bulunmaktadır. Bunları öldürdükten sonra ilerleyelim. Bir kulübe olacak ve içinde size ateş eden biri var onu öldürün ve kurtulun. Şimdi sarı noktaya ilerlerken gelen adamları da öldürelim, onların işi bittikten sonra doğru sarı noktaya yaklaştığımız zaman demo girecek ve Mexican bir yere giriyor ve bizde ateş hattında kalıyoruz. Hemen sağımızdaki olan su kayağının tepsine çıkalım. Merdiven ve kaymak için olan yerin ortasında durarak etraftaki adamları öldürelim. Adamlardan kurtulursak Mexican’ı öldürmek kolay olacaktır. Mexican dışarı çıktığı an ona kilitlenerek ateş edin ve öldürün.

Şimdi demoları geçtikten sonra bir araba Ray’ın ve bizim bineceğimiz arabalardan birini patlatıyor bizde bu arabayı yakalayarak yok etmeliyiz.

Şimdi karşımızdaki arabanın sağlığı var. Biz arabaya yaklaştığımız zaman Ray arabaya ateş etmeye başlıyor. Bizde ateş edersek arabayı daha kolay patlatabiliriz. Araba patladıktan sonra arkamızda polis var ise onlardan kurtularak haritadaki sarı noktaya giderek görevimizi tamamlayalım. Gangster Weapon, F70 ve ShotGun06 adlı silahlar evimizdedir.

Guardian Angel

Bu görevimize geldiğimiz zaman elimizdeki silahlarla karşımızdaki arabalardaki ve yanlarındaki adamları öldürmeliyiz. Karşımızdaki adamları öldürdükten sonra arabaların yanından ilerleyerek gidelim fakat sol tarafımızdaki adamı görmesek bizi öldürebilir o yüzden onu görmenizi isterim. Sonra onu öldürdükten sonra tam karşısındaki adamı öldürelim ve diğer arabalara gidelim onları ateş ederek yok edelim hepsini öldürdükten sonra görevimiz tamamlanmıştır. Evimizde SF10 isimli silahlar bulunmaktadır.

Ram Raider

Bu görevimizdeki az önceki yaptığımız görevin aynısı fakat bundaki tek sorun adamlar hem önümüzde hem arkamızda oldukları için sorunuz olmaktadır. Fakat arabalara kilitlenerek patlatırsak daha çabuk görevimizi yapabiliriz. Adamları yok ettikten sonra görevimiz tamamlanmıştır.

Riding Shotgun

Görev yerine geldiğiniz zaman sarı noktaya girin. Sarı noktaya girdiğiniz zaman bir kamyonun arkasındasınız. Buradan elinize verilen silah ile peşimizden gelen arabaları patlatmalıyız. Yoksa bindiğimiz kamyonun sağlığı var. Sağlığı bittiği zaman görevimiz iptal oluyor. Elimizdeki silah sınırsız olduğu için rahat rahat arabaları tarayabiliriz. Sonra köprüden ilerlediğimiz anda bir helikopter geliyor bu helikopteri yok etmeliyiz, yok ettiğimiz zaman yine peşimizden arabalar gelecek. Elimizde sadece Aust PUP isimli silah yok. 11 mermisi olan bomba silahımız var. O silahı peşimizden gelen arabaları yok etmek için kullanabiliriz. Fakat bu silahı kullanmanız gereken zaman bence; arabanın sağlığı azaldığı zaman kullanırım. Fakat sizin için benim demem zaten bir tavsiyedir. Sizde bu şekil yaparsanız sizin için rahat olur. Kamyonun durduğu zaman görev tamamlanmıştır. Fakat görevin sadece bir kısmı tamamlanmıştır. Şimdi motora binerek haritadaki yere gidelim fakat dikkatli olalım çünkü motorun sağlığı bulunmaktadır. Motoru alarak sarı noktaya geldiğimiz zaman garaja bırakalım motoru ve görevimiz tamamlanmıştır. RPG isimli silah evimizdedir.

Gauntlet

Bu sefer ise Maria’yı korumalıyız altımıza bir araba alarak Maria’yı izleyelim. Kolay demeyin korumak çünkü Maria’nın sağlığı var o yüzden dikkatli olalım. Araba bir önümüze 2’şer tane araba çıkacak. Bu arabalardaki adamlar Maria’yı öldürmeye çalışacaklar bizlerde bunları engelliyeceğiz. Son yerde Maria’nın arabasının kullanan kişi ölüyor. Doğal olarak ta arabayı biz kullanmamız gerekiyor. Arabaya hemen bindikten sonra haritadaki sarı noktaya gidip Maria’yı bırakmalıyız. Fakat arabaya bindiğimiz zaman peşimize polisler takılıyor. Maria’yı bıraktıktan sonra görevimiz tamamlanmıştır. Görevimiz tamamlandığı zaman evimizde Aust PUP isimli silah bulunmaktadır.

Rush Hour

Bu göreve başlar iken altımıza bir araba alarak gitmeliyiz. Görevi 8dakika içinde yapmalıyız. Fakat altımıza alacağımız bu araba hızlı olsun. Görev başladığı zaman haritada 4 tane araba var. Bu arabaları bulup çarpacaksınız ve içindeki adamları öldüreceksiniz. 3 arabaya bu olayı yaptıktan sonra son arabayı bulduğunuz zaman arabayı patlamalıyız. Yoksa durmuyor o yüzden patlatıyoruz. Araba patladığı zaman görevimiz tamamlanmıştır.

CANDY (Boss)

Görevimizi aldıktan sonra Candy bizi yakalatıyor ve kendisi kaçıyor. Fakat bizde adamlardan kurtulduktan sonra Candy’nin peşine takılarak kendisini öldürmeliyiz. Biraz hızlı olursak kendisini yakalayabiliriz. Yakaladığımız zaman kendisini tarayarak öldürelim. Kendisini öldürdüğümüz zaman görevimiz tamamlanmıştır.

Ram Raider

Görevi almak için sarı noktaya geldiğimiz zaman demo giriyor. Bu demoda Ray bize demir bir araba veriyor. Bizde bu araba ile haritadaki sarı noktalara gideceğiz. Bu noktalarda Slink’in yerlerini yok edeceğiz. Bu arabayla dükkanın camlarını kırarak içeri girin ve bütün kitaplara çarparak yıkın. Yahu şimdi kitap, severler nasıl yapacak bunları.sirit Şimdi sağ köşede yerin sağlığı var. Bu sağlık bittiği zaman dükkanın kepenkleri iniyor ve diğer yere gidiyoruz. Tam 3 yere bu şekilde yaptıktan sonra görevimiz tamamlanmıştır. Bu görevleri yaparken bize süreler veriyor aklınızda bulunsun. Son yeri de yok ettikten sonra arkamıza 2tane araba takılacak bunlardan da kurtulmalıyız. Kurtulduktan sonra görevimiz tamamlanmıştır.

Shell Shock

Bu görevi aldığımız zaman bulunduğumuz yerden çıkıp arkamıza takılan adamlardan kurtularak, haritadaki sarı noktaya gitmektir. Fakat oyuna başladığımız zaman karşımızdan bize roket atıyorlar biraz dikkatli olursak roketlerden kurtulabiliriz. Peşimizdeki adamlardan kurtulduğumuz zaman Ray’ın garajına giderken önümüze bir barikat çıkacak bu barikata çarparak geçmeye çalışırsak arabamız yok olabilir. O yüzden biraz gerilerinde durarak elimize RPG adlı silahı alarak arabaları yok ederek kenarlardaki adamları da yok etmiş oluruz. Sonuçta arabayı sağ salim yerine ulaştırmış oluruz. Ray’ın garajına geldiğimiz zaman görevimiz tamamlanmıştır.

Gate Crasher

Görevimize altımıza bir araba alarak başlayalım çünkü işimiz olacak arabalarla. Demolar geçtikten sonra haritada 3tane nokta var. Bu noktalara peşimize polis takarak oralardan kaçacağız ve polisler oradan geçmek zorunda. O yüzden peşimize polisleri taktığımız zaman hemen sarı noktalardan birini gidin. Süremiz bulunmaktadır 11dk içinde 3 sarı noktadan polislerle beraber geçtikten sonra görevimiz tamamlanmıştır. Yeter ki sağlığınızı dikkatli kullanın ve elinizden geldiği kadar da hızlı olmaya çalışın.

SLINK (Boss)

İşte artık Slink’e merhaba deme zamanı geldi. Kendisinin yanına uğradığımız zaman kendisi bir manken ile konuşuyor ve o sırada biz geliyoruz. Kendisiyle konuşurken bir tane adam geliyor ve bu adam bizim dikkatimizi dağıtıyor. Bu fırsatı değerlendiren Slink hemen kaçıyor. Bizde hemen onun bindiği arabanın arkasındaki arabaya binerek kendisini takip ediyoruz. Çok fazla yaklaşalım ve yaklaştığımız zaman RPG adlı silahı elimize alarak bir roket atarak kendisini yok edelim.

BISHOP (Boss)

Arkadaşlar Bishop bizi davet etti ve bizde bu daveti kabul ederek yanına gittik. Gittik ve kendisi bize küçük bir sürpriz yaptı. Bu sürpriz; kendisi bir tank’ın içinde olmasıdır. Bizde oraya girmeden önce savaş sahasına girmeden önceki kapının yanındaki motora binerek içeri girelim. Kendisini öldürmek için elimizdeki RPG adlı silahı kullanırsak 3 atış tabi bu atışlar isabetli olursa ölüyor kendisi. Siz motorla onun önüne çıkmaya çalışın ve o sizi görmeden yani çabuk bir şekilde ateşleyin roketi ve hızlı oradan uzaklaşın bu şekilde yaparak kendisini yok edebilirsiniz. Bishop öldüğü zaman bizim görevimiz tamamlanmış olacak ve son kişi kalıyor oda Carrigon…

Bear Cage

Bu görevimizde ise Carrigon’un ofisini bomba yerleştireceğiz. Bu görevi yaparken önünüze gelen bütün polisleri öldürün. Bombayı yerleştirdikten sonra Her tarafta 2’şer polis geliyor onları öldürerek asansöre ulaşın ve otoparka çıkın. Oto parka çıktığınız zaman önünüze gelen polisleri, polis arabalarını yok edin. Otoparkın içindeyken önünüze gelen kapılar kapana bilir. Bu kapıları açmak için yanlarında bulunan kontrol panellerini yok etmelisiniz. Otoparktan çıktıktan sonra polislerden kurtulun ve görevimiz tamamlanmıştır.

Home Wercker

Görevimize başlarken altımıza araba alalım ve görevimize gidelim ve alalım. Görevimizi aldığımız zaman haritadaki sarı noktaya gidiyoruz. Orda olan limuzinin arkasında ve önündeki polisleri yok edelim. Ondan sonra limuzinin sürücüsünü öldürün. Öldürürken dikkatli olun çünkü limuzinin sağlığı bulunmaktadır. Limuzini aldığınız zaman Carrigan’ın evine götürelim götürdüğümüz zaman arabayı garaja bırakın. Bıraktıktan sonra bütün koruyucuları öldürün. İçeride 14 tane koruyucu bulunmaktadır. Hepsini öldürdükten sonra polisler çıkış kapısının önünde duruyorlar ve bizde buradan çıkarak polislerden kurtulacağız polislerden kurtulduktan sonra görevimiz tamamlanmıştır. Glain adlı silah evimizde bulunmaktadır.

CORRIGAN (Boss)

Arkadaşlar göreve giderken altımıza hızlı bir araba alın ve göreve o şekilde başlayınız. Görevi aldıktan sonra ilk işimiz 4dk içinde Carrigon’un evine gidiyoruz. Orada kendisi bulacağız fakat kendisini bulmaya çalışırken karşımıza bizi engellemek için adamları çıkacak onları öldüreceksiniz ve en son kata geldiğiniz zaman Carrigon kaçıyor. Maria bizi hemen uyarıyor ve buradan çıkmamızı söylüyor. Buradan çıkarken de karşımıza adamları çıkacaktır. En son kapıdan çıktığımız zaman yani çamaşır yıkama odasından çıktığımız zaman oradan hemen kaçmalıyız. Haritadaki noktaya gitmeliyiz bunun için bize 4dk veriyor. Buradan çıkarken karşımızda polis arabaları var. Bunları yok ettikten sonra sağ çaprazımızda bir araba var bu arabayı alarak sarı noktaya gidiyoruz. Tünele geldiğimiz zaman bir demo girecek bu demoda tünel yıkılmaya başlıyor. Bu tünelden 1dk içinde çıkmalıyız. Fakat bir sorunumuz var oda tepemizden taşlar düşüyor onlara çarpmadan ve onların altında kalmadan tünelden çıkmayı başarmalıyız. En son noktaya geldiğimiz zaman gidecek yerimiz yok ve aniden bir taş düşüyor onun üstünden uçarak tünelden kurtuluyoruz. Tünelden kurtulduktan sonra demo giriyor ve tünel tamamen kapanıyor. Sonra Carrigon helikopter ile kaçmaya başlıyor elinize güzel bir silah alarak helikoptere kilitlenin ve arabanızı kullanırken çarpmamaya ve onun sizden uzaklaşmamasına izin vermeyin. En sonunda kendisini öldürdüğünüz zaman görevimiz sona eriyor ve oyunumuz bitmiş oluyor.

Oyunumuzu boşu boşuna bitirmiş değiliz. Oyunumuzu bitirdiğimiz zaman bizlere ufak hediyeler veriliyor. Bu hediyeler şunlardır;

1-) New York is Your. Yani New York bizimdir
2-) Extra menüsü açılmıştır. Oyunu durdurduğumuz zaman karşımıza gelen menüde en alttaki seçenektir. Buraya girdiğimiz zaman Yaptığımız görevleri tekrarlaya biliyoruz, geçmişe ve geleceğe gidebiliyoruz. Bu yolculuklarda hiçbir sorun olmuyor arabalar paralar aynı kalıyor. Sadece yıl olarak farklı oluyor. Yahu şu seçeneği çok seviyorum adamlar 1978 yılı arabalarıyla gidiyor biz 2006 arabalarıyla çok zevkli oluyor polisler yakalayamıyor.sirit Bu yıllar arasındaki yolculuğu “Era Change” seçeneğine tıklayarak yapabiliyorsunuz. 1978 yılında iseniz 2006, 2006 ise 1978 yılına gidiyorsunuz. Görevleri tekrarlamak içinde “Missions Replay” seçeneğine tıklayarak oradaki istediğiniz görevleri seçip tekrarlayabilirsiniz. Bu seçenek 1978 yılında iseniz o yılın görevlerini tekrarlayabilirsiniz. 2006 yılında iseniz o yılın görevlerini tekrarlayabilirsiniz.
3-) Ram Raider adlı araba bizim garajımıza ekleniyor. Bu arabayı Slink’in dükkanlarını yok ederken kullanıyoruz hatırlarsınız. J
4-) Bishop arkadaşımızın bize karşı kullandığı ufak bir araba nede ufak ya maşallah tank gibi.sirit
İsmi ise Negotiator.
5-) Garajımıza Altus Racer isimli araba eklenmiştir. Bu arabayı yarışlardan birinde görebilirsiniz. Adamlar çaldıkları arabayı bize vermişler yahu ayıp ayıp biz hiç araba çalıyor muyuz biz sadece ödün(Ç)alıyoruz.
6-) Teramo Racer isimli araba garajımıza eklenmiştir.
7-) Schweizer Racer isimli araba garajımıza eklenmiştir.

Alıntıdır: http://www.indirgen.com/Program-Tanitimlari/parallel-lines-tam-cozum.htmlBağlantı dışarı gidiyor

1.3.0
Kullanım Şartları - İletişim - Öner
29 Temmuz 2014 Salı 13:36:09