Üye ol
Şifremi unuttum | Onay kodum gelmedi
Yardım

Opera Mini Telefonunuza özel internet tarayıcısı.
FuSHeR
Üye
FuSHeR

Puan: 403

FuSHeR şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 12 Ekim 2010 21:46:16

Platform:Symbian OS Series 60/OS Series 80/OS UIQ, RIM OS, Pocket PC/ Pocket PC 2002/Windows Mobile 2003/2003 Phone Edition/2003 SE, Palm
Yapımcı:Opera Software
Dosya Boyutu:96,77 KB
Lisans:Ücretsiz
Limit:YokCep telefonunuzdan internete girmek için kullanabileceğiniz piyasadaki en iyi internet tarayıcısı olan Opera Mini'nin yeni versiyonunda da bir çok yenilik mevcut. İnternet tarayıcıları alanında dünya çapındaki en popüler markalardan birisi olan Opera'nın cep telefonları, pocketpc'ler için geliştirmiş olduğu bu tarayıcısı da içerdiği teknoloji ve yenilikler sayesinde popülerliğini oldukça fazla hakediyor. Önceki versiyonlarından kat ve kat daha hızlı çalışan bu sürüm sayesinde artık internet sayfalarına erişiminiz çok daha kolay.

Özellikleri:

* Arama teknolojiler geliştirilmiş bu sayede bir sayfada istediğiniz bölümü metin arama sistemi sayesinde çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
* Download ve upload özelliği de olan bu internet tarayıcısı sayesinde cep telefonunuza uyumlu olan herşeyi indirebileceksiniz.
* Yer imlerini bilgisayarınız ile senkronize edebilmenize de olanak tanıyor.
* Bölge seçimi özelliklerini sunan internet siteleri için de uyumludur.
* Sayfa kaydırma özellikleri de oldukça gelişmiştir. Aşağı-yukarı-sağa-sola kaydırmalar için numaraları kullanabilmenize olanak tanır.
* Web tasarımcıları için CSS desteği de sunmaktadır.
* Bazı özellikler Blackberry'ler için uyumlu değildir.

Önemli! Programı indirme butonuna bastığınız zaman üretici adresine yönlendirileceksiniz çünkü her cep telefonu markası için ve her model için farklı indirme linki verilmekte. Bu bölümden cep telefonunuzun markasını ve modelini seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ardından da cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

DownloadBağlantı dışarı gidiyor


pardus
Üye
pardus

Puan: 132.5

pardus şu anda çevrimdışı
Gönderilme Tarihi: 06 Şubat 2011 18:02:03 | # 1

ben telefonumda opera 5.1 sürümünü kullanıyorum.çok başarılı bir tarayıcı.özellikle resimleri kapatınca baya iş görüyor.
Sayfalar:
[1]
1.3.0
Kullanım Şartları - İletişim - Öner
29 Temmuz 2014 Salı 13:34:27